Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.
Szanowni Państwo,

Zmieniamy się na lepsze. Trwa przebudowa sklepu internetowego jednosc.com.pl
Z tego powodu w dn. 28 lipca - 3 sierpnia nie będzie można składać zamówień ani logować się na konto klienta.
Można będzie natomiast przeglądać aktualną ofertę wydawniczą oraz składać zamówienia telefonicznie pod numerem 41 349 50 50.
Przepraszamy za utrudnienia. Zapraszamy ponownie do nowego sklepu od dn. 4 sierpnia br.

Dział Sprzedaży Wydawnictwa JEDNOŚĆ
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Aktualności
Aromaterapia
Aromaterapia
Cena: 29.00zł 24.65zł
Autor/Autorzy: Anna Huete
Stron: 240
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 210x210 mm
ISBN: 978-83-7660-806-8
Rok wydania: 2015
Tłumaczenie: Karolina Sikora-Zachariasz

Praktyczny przewodnik po olejkach eterycznych.

Podstawą aromaterapii są olejki eteryczne, bogate w substancje lecznicze i zapachowe. Związki te były wykorzystywane niejako intuicyjnie od starożytności, a później nauka potwierdziła licznymi badaniami szerokie spektrum działania substancji czynnych terapeutycznie, które są obecne w każdym z nich.
Celem aromaterapii jest zapewnienie równowagi fizyczno-emocjonalnej. Pachnące masaże, piękny zapach w domu, ciepłe kąpiele relaksacyjne – to tylko niektóre z przyjemnych sposobów stosowania naturalnych olejków eterycznych. Dzięki nim możemy wyhamować szybkie tempo, które narzuca nam dzisiejszy świat, a nasze ciało i psychika mogą się zregenerować i odpocząć.
Choć autorka nie obiecuje czytelnikom, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zyskają zdrowie, urodę i szczęście, to gwarantuje, że odnajdą drogę, która ku nim prowadzi. Wiedzie ona przez jedną z najprzyjemniejszych naturalnych terapii, jakie istnieją – aromaterapię.

Niniejsza książka jest pięknie ilustrowanym przewodnikiem dla wszystkich miłośników aromaterapii, tych którzy mają już pewną wiedzę w tej dziedzinie jaki i dla tych, którzy dopiero zapoznają się z siłami uzdrawiającymi olejków roślinnych. Dzięki wiedzy przedstawionej w książce Czytelnik będzie mógł właściwie dobrać olejki do inhalacji, masażu i kąpieli. Stworzyć w domu wyjątkowy nastrój, dostosowany do każdej okazji. Przywołać miłe wspomnienia, zrelaksować się i nabrać pozytywnego nastawienia do życia. Myślę, że dla wielu Czytelników książka ta stanie się inspiracją do pogłębiania tej cudownie pachnącej dziedziny wiedzy. ( z recenzji, dr Ewelina Pióro-Jabrucka, SGGW w Warszawie )


To pięknie wydany w formie atlasu przewodnik po olejkach eterycznych i roślinach mających pozytywne dla naszego zdrowia właściwości. W książce znajdziemy też praktyczne porady na wykorzystanie olejków od inhalacji, przez kąpiele, masaże i auto masaże, perfumy po kompresy i płukanie gardła. ( z recenzja Dorota Smakuje http://smakuje.blox.pl)

Odbiorcy:
- miłośnicy zdrowego stylu życia, chcący skorzystać także z dobrodziejstw aromaterapii
- osoby poszukujące uniwersalnego prezentu.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- wyjaśnia, jak dawniej wykorzystywano olejki eteryczne i w jaki sposób uzyskuje się je dzisiaj
- omawia gruntownie działanie wielu rodzajów olejków
- opisuje dokładnie, jak należy je stosować, i wyraźnie określa przeciwwskazania do ich użycia
- dzięki niej każdy odkryje, jak przyjemnie jest dbać o siebie i jak łatwo można złagodzić różne dolegliwości fizyczne i gorsze samopoczucie.

Książce patronuje Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne.

Przeczytaj recenzję:
http://ksiazkiweterze.pl

http://qulturaslowa.blogspot.com

http://ksiazkaznadzieja.pl